Yamaha FZ1 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha FZ1 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 150 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1460 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 815 mm |
| Suha masa | 204 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18 l |
| Največja hitrost | 250 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha FZ1
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha FZ1 Zgodovina
Yamaha FZ1 2015

150 KM
998 cm3
214 kg
Yamaha FZ1 2014

150 KM
998 cm3
214 kg
6.960,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2013

150 KM
998 cm3
214 kg
7.040,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2012

150 KM
998 cm3
214 kg
5.828,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2011

149 KM
998 cm3
214 kg
5.651,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2010
Yamaha FZ1 2010
149 KM
998 cm3
214 kg
5.119,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2009

150 KM
998 cm3
214 kg
5.163,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2008

150 KM
998 cm3
190 kg
4.958,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2007

150 KM
998 cm3
204 kg
4.982,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ1 2006

150 KM
998 cm3
204 kg
4.617,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Yamaha FZ1
Pogosta vprašanja Yamaha FZ1
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha FZ1?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha FZ1, leto izdelave 2006, s povprečno 36.341 prevoženimi kilometri, je 4.720 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha FZ1 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha FZ1?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Yamaha FZ1.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha FZ1? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2014 je stabilnost cene modela Yamaha FZ1 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha FZ1?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha FZ1. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha FZ1 Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik




























