BMW F 800 S 2010
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW F 800 S 2010
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 82 mm |
| Gib | 75.6 mm |
| Moč motorja | 86 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 86 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5800 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Mazanje | Suho korito |
| Gibna prostornina | 798 cm3 |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | motor z obremenjenim elementom |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 180 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 55 % |
| Dolžina | 2082 mm |
| Širina | 860 mm |
| Višina | 1155 mm |
| Medosna razdalja | 1466 mm |
| Višina sedeža | 840 mm |
| Suha masa | 182 kg |
| Lastna masa | 204 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW F 800 S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW F 800 S Zgodovina
BMW F 800 S 2009

85 KM
798 cm3
204 kg
4.167,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 S 2008

4.897,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 S 2007

3.872,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 S 2006

5.067,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja BMW F 800 S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW F 800 S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW F 800 S, leto izdelave 2006, s povprečno 25.380 prevoženimi kilometri, je 3.580 EUR.
- Kateri je boljši? BMW F 800 S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW F 800 S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles BMW F 800 S.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW F 800 S? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela BMW F 800 S zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen -32 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW F 800 S?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu BMW F 800 S. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW F 800 S Slike
Vir: 1000PS


























