Kawasaki ER-6f 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki ER-6f 2009 Izkušnje in strokovne ocene
Arlo
Ne glede na to, ali se z njim peljete na dolgočasno pot v službo ali na daljše izlete, udoben položaj sedenja, tih in nizkovibracijski vrstni dvovaljnik ter okretnost kotnega gibanja prinašajo užitek v vožnji v vsaki situaciji.

Ključni tehnični podatki Kawasaki ER-6f 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 83 mm |
| Gib | 60 mm |
| Moč motorja | 72 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8500 min-1 |
| Navor | 66 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.3 |
| Vžig | Digitalni |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 649 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Višina sedeža | 785 mm |
| Suha masa | 204 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Kawasaki ER-6f
Kawasaki ER-6f Zgodovina
Kawasaki ER-6f 2017

72 KM
649 cm3
209 kg
Kawasaki ER-6f 2016

72 KM
649 cm3
209 kg
6.687,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2015

72 KM
649 cm3
209 kg
Kawasaki ER-6f 2014

72 KM
649 cm3
209 kg
5.476,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2013

72 KM
649 cm3
209 kg
4.996,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2012

72 KM
649 cm3
209 kg
4.741,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2011

72 KM
649 cm3
204 kg
4.046,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2010

72 KM
649 cm3
204 kg
3.645,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2009

72 KM
649 cm3
204 kg
3.837,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2008

72 KM
649 cm3
178 kg
Kawasaki ER-6f 2007

72 KM
649 cm3
178 kg
3.210,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6f 2006

72 KM
649 cm3
178 kg
2.621,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Kawasaki ER-6f
Pogosta vprašanja Kawasaki ER-6f
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kawasaki ER-6f?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kawasaki ER-6f, leto izdelave 2016, s povprečno 6.486 prevoženimi kilometri, je 5.800 EUR.
- Kateri je boljši? Kawasaki ER-6f ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kawasaki ER-6f?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Kawasaki ER-6f.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Kawasaki ER-6f? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2013 je stabilnost cene modela Kawasaki ER-6f normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen -4 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Kawasaki ER-6f?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Kawasaki ER-6f. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Kawasaki ER-6f Slike
Vir: 1000PS


