Honda CBF 1000 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CBF 1000 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 75 mm |
| Gib | 56.5 mm |
| Moč motorja | 98 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 93 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2155 mm |
| Širina | 780 mm |
| Višina | 1240 mm |
| Medosna razdalja | 1480 mm |
| Višina sedeža | 795 mm |
| Lastna masa | 242 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Honda CBF 1000
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CBF 1000 Zgodovina
Honda CBF 1000 2013

98 KM
998 cm3
242 kg
Honda CBF 1000 2012

98 KM
998 cm3
242 kg
Honda CBF 1000 2011

98 KM
998 cm3
250 kg
Honda CBF 1000 2010

98 KM
998 cm3
250 kg
4.800,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 1000 2009

98 KM
998 cm3
242 kg
4.498,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 1000 2008

98 KM
998 cm3
228 kg
4.523,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 1000 2007

98 KM
998 cm3
228 kg
4.013,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 1000 2006

98 KM
998 cm3
228 kg
6.915,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Honda CBF 1000
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CBF 1000?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CBF 1000, leto izdelave 2006, s povprečno 45.649 prevoženimi kilometri, je 4.010 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CBF 1000 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CBF 1000?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Honda CBF 1000.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda CBF 1000? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2019 je stabilnost cene modela Honda CBF 1000 dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen +2 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda CBF 1000?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda CBF 1000. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda CBF 1000 Slike
Vir: 1000PS




Pokaži več slik























