Royal Enfield Bullet Sixty-5 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Royal Enfield Bullet Sixty-5 2009
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 22 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5500 min-1 |
| Navor | 35 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3000 min-1 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 499 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1370 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 760 mm |
| Suha masa | 168 kg |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Royal Enfield Bullet Sixty-5 Zgodovina
Royal Enfield Bullet Sixty-5 2010

22 KM
499 cm3
168 kg
Royal Enfield Bullet Sixty-5 2009

22 KM
499 cm3
168 kg
Pogosta vprašanja Royal Enfield Bullet Sixty-5
- Kateri je boljši? Royal Enfield Bullet Sixty-5 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Royal Enfield Bullet Sixty-5?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Royal Enfield Bullet Sixty-5.
- Kako priljubljen je Royal Enfield Bullet Sixty-5?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Royal Enfield Bullet Sixty-5.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.



















