BMW K 1200 R
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW K 1200 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 79 mm |
|---|---|
| Gib | 59 mm |
| Moč motorja | 163 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10250 min-1 |
| Navor | 127 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Število prestav | 6 |
| Gibna prostornina | 1.157 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Noga |
|---|---|
| Nastavitev | Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|---|
| Nastavitev | Povratni vzgon |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev, motor z obremenjenim elementom |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | Elektronsko nastavljivo vzmetenje |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 211 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW K 1200 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW K 1200 R Zgodovina
BMW K 1200 R 2008

160 KM
1157 cm3
219 kg
5.033,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 R 2007

160 KM
1157 cm3
219 kg
6.879,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 R 2006

160 KM
1157 cm3
219 kg
4.746,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 R 2005

160 KM
1157 cm3
219 kg
6.802,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja BMW K 1200 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW K 1200 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW K 1200 R, leto izdelave 2007, s povprečno 44.333 prevoženimi kilometri, je 5.030 EUR.
- Kateri je boljši? BMW K 1200 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW K 1200 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles BMW K 1200 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW K 1200 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela BMW K 1200 R normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW K 1200 R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW K 1200 R. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW K 1200 R Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik




























