Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2014
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2014
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 98.4 mm |
|---|---|
| Gib | 111.1 mm |
| Moč motorja | 79 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5250 min-1 |
| Navor | 132 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9.6 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 6 |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1690 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 2400 mm |
| Širina | 980 mm |
| Višina | 1115 mm |
| Medosna razdalja | 1635 mm |
| Višina sedeža | 670 mm |
| Suha masa (z ABS) | 330 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 195 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN Zgodovina
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2017

75 KM
1690 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2016

79 KM
1690 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2015

79 KM
1690 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2014

79 KM
1690 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2013

79 KM
1690 cm3
330 kg
18.545,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2012

76 KM
1584 cm3
330 kg
17.013,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2011

76 KM
1584 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2008

73 KM
1584 cm3
330 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2007

63 KM
1449 cm3
330 kg
17.782,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2006

63 KM
1449 cm3
322 kg
15.257,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2005

63 KM
1449 cm3
330 kg
15.988,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN, leto izdelave 2013, s povprečno 30.657 prevoženimi kilometri, je 14.770 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -11 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN Slike
Vir: 1000PS








Pokaži več slik






















