Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 67 mm |
| Gib | 42.5 mm |
| Moč motorja | 134 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 14000 min-1 |
| Navor | 66.7 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 68 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13.3 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Vžig | Digitalni |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 599 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev, Obod, Ekstrudirani profil |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Višina sedeža | 815 mm |
| Suha masa | 191 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Najnovejši članki o motornih kolesih 1000PS Kawasaki Ninja ZX-6R
Cena Kawasaki Ninja ZX-6R
Kawasaki Ninja ZX-6R Zgodovina
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 KM
636 cm3
198 kg
14.059,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 KM
636 cm3
198 kg
13.299,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 KM
636 cm3
198 kg
13.327,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 KM
636 cm3
196 kg
9.692,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 KM
636 cm3
196 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 KM
599 cm3
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 KM
599 cm3
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 KM
599 cm3
191 kg
8.070,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 KM
599 cm3
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 KM
599 cm3
191 kg
7.659,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 KM
599 cm3
191 kg
6.635,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 KM
599 cm3
191 kg
7.704,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 KM
599 cm3
191 kg
7.810,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 KM
599 cm3
191 kg
5.619,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 KM
599 cm3
167 kg
6.289,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 KM
599 cm3
5.377,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 KM
636 cm3
164 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 KM
636 cm3
163 kg
4.356,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Kawasaki Ninja ZX-6R
Pogosta vprašanja Kawasaki Ninja ZX-6R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kawasaki Ninja ZX-6R, leto izdelave 2026, s povprečno 15 prevoženimi kilometri, je 12.290 EUR.
- Kateri je boljši? Kawasaki Ninja ZX-6R ali Honda CBR600RR?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kawasaki Ninja ZX-6R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Kawasaki Ninja ZX-6R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2017 je stabilnost cene modela Kawasaki Ninja ZX-6R zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen +52 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Kawasaki Ninja ZX-6R. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Kawasaki Ninja ZX-6R Slike
Vir: 1000PS




























