MV Agusta Brutale 750 S 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MV Agusta Brutale 750 S 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 127 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 749 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1414 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 805 mm |
| Suha masa | 185 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Največja hitrost | 230 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena MV Agusta Brutale 750 S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
MV Agusta Brutale 750 S Zgodovina
MV Agusta Brutale 750 S 2006

127 KM
749 cm3
185 kg
MV Agusta Brutale 750 S 2005

127 KM
749 cm3
185 kg
Pogosta vprašanja MV Agusta Brutale 750 S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela MV Agusta Brutale 750 S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela MV Agusta Brutale 750 S, leto izdelave 2004, s povprečno 18.000 prevoženimi kilometri, je 5.700 EUR.
- Kateri je boljši? MV Agusta Brutale 750 S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MV Agusta Brutale 750 S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles MV Agusta Brutale 750 S.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela MV Agusta Brutale 750 S? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2007 je stabilnost cene modela MV Agusta Brutale 750 S normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -8 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je MV Agusta Brutale 750 S?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu MV Agusta Brutale 750 S.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.


























