KTM 625 SMC
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 625 SMC 2005 Izkušnje in strokovne ocene
nastynils
KTM 625SMC je za ljubitelje moči odličen kompromis pri cestni uporabi. Železo se odlično pelje, ima e-start, razumne servisne intervale in ponuja tudi nekaj udobja. Kar zadeva vodljivost in okretnost, se ne more kosati z dvema lahkima modeloma 450 Husky in 650 Berg.

Ključni tehnični podatki KTM 625 SMC 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 31 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 625 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1510 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 910 mm |
| Suha masa | 146 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 9.2 l |
| Največja hitrost | 145 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
KTM 625 SMC Zgodovina
KTM 625 SMC 2005

31 KM
625 cm3
146 kg
Pogosta vprašanja KTM 625 SMC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 625 SMC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 625 SMC, leto izdelave 2005, s povprečno 17.518 prevoženimi kilometri, je 5.900 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 625 SMC ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 625 SMC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles KTM 625 SMC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 625 SMC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2007 je stabilnost cene modela KTM 625 SMC dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen +3 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 625 SMC?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu KTM 625 SMC. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.























