BMW R 1200 RT 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW R 1200 RT 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | bokser |
|---|---|
| Izvrtina | 101 mm |
| Gib | 73 mm |
| Moč motorja | 110 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 115 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 1170 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Noga |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2230 mm |
| Širina | 905 mm |
| Višina | 1430 mm |
| Medosna razdalja | 1485 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Lastna masa | 259 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 27 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW R 1200 RT
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW R 1200 RT Zgodovina
BMW R 1200 RT 2018

125 KM
1170 cm3
274 kg
16.104,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2017

125 KM
1170 cm3
274 kg
15.135,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2016

125 KM
1170 cm3
274 kg
13.566,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2015

125 KM
1170 cm3
274 kg
11.559,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2014

125 KM
1170 cm3
274 kg
11.584,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2013

110 KM
1170 cm3
223 kg
10.771,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2012

110 KM
1170 cm3
223 kg
9.826,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2011

110 KM
1170 cm3
223 kg
8.590,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2010

110 KM
1170 cm3
229 kg
7.847,00 €povprečna tržna cena
BMW R 1200 RT 2009

110 KM
1170 cm3
259 kg
6.807,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki BMW R 1200 RT
Pogosta vprašanja BMW R 1200 RT
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW R 1200 RT?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW R 1200 RT, leto izdelave 2018, s povprečno 31.732 prevoženimi kilometri, je 12.670 EUR.
- Kateri je boljši? BMW R 1200 RT ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW R 1200 RT?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles BMW R 1200 RT.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW R 1200 RT? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2017 je stabilnost cene modela BMW R 1200 RT normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen -5 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW R 1200 RT?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW R 1200 RT. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW R 1200 RT Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik




























