Kawasaki ER-6n 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kawasaki ER-6n 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 72 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 649 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1405 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 785 mm |
| Suha masa | 179 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Največja hitrost | 200 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Kawasaki ER-6n
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Kawasaki ER-6n Zgodovina
Kawasaki ER-6n 2017

72 KM
649 cm3
204 kg
Kawasaki ER-6n 2016

72 KM
649 cm3
204 kg
5.125,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2015

72 KM
649 cm3
204 kg
4.731,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2014

72 KM
649 cm3
204 kg
4.757,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2013

72 KM
649 cm3
204 kg
4.218,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2012

72 KM
649 cm3
204 kg
3.986,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2011

72 KM
649 cm3
204 kg
4.103,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2010

72 KM
649 cm3
204 kg
3.854,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2009

72 KM
649 cm3
204 kg
3.947,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2008

72 KM
649 cm3
179 kg
2.968,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2007

72 KM
649 cm3
179 kg
3.013,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki ER-6n 2006

72 KM
649 cm3
179 kg
2.808,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Kawasaki ER-6n
Pogosta vprašanja Kawasaki ER-6n
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kawasaki ER-6n?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kawasaki ER-6n, leto izdelave 2014, s povprečno 11.775 prevoženimi kilometri, je 5.140 EUR.
- Kateri je boljši? Kawasaki ER-6n ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kawasaki ER-6n?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Kawasaki ER-6n.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Kawasaki ER-6n? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2017 je stabilnost cene modela Kawasaki ER-6n zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -100 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Kawasaki ER-6n?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Kawasaki ER-6n. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Kawasaki ER-6n Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik





























