Vespa GTS 250 i.e. 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Vespa GTS 250 i.e. 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 22 KM |
|---|---|
| Vrsta menjalnika | Samodejni |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 244 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1395 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 148 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 9.2 l |
| Največja hitrost | 122 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Cena Vespa GTS 250 i.e.
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Vespa GTS 250 i.e. Zgodovina
Vespa GTS 250 i.e. 2013

21.4 KM
244 cm3
158 kg
Vespa GTS 250 i.e. 2012

21.4 KM
244 cm3
158 kg
3864,00 €povprečna tržna cena
Vespa GTS 250 i.e. 2011

21 KM
244 cm3
158 kg
3829,00 €povprečna tržna cena
Vespa GTS 250 i.e. 2010

21 KM
244 cm3
158 kg
4613,00 €povprečna tržna cena
Vespa GTS 250 i.e. 2009

21 KM
244 cm3
340 kg
3529,00 €povprečna tržna cena
Vespa GTS 250 i.e. 2006

22 KM
244 cm3
148 kg
3124,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Vespa GTS 250 i.e.
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Vespa GTS 250 i.e.?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Vespa GTS 250 i.e., leto izdelave 2015, s povprečno 9.939 prevoženimi kilometri, je 3.440 EUR.
- Kateri je boljši? Vespa GTS 250 i.e. ali Vespa GTS 300 hpe?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Vespa GTS 250 i.e.?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Vespa GTS 250 i.e..
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Vespa GTS 250 i.e.? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela Vespa GTS 250 i.e. dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter. V prvem letu je bil trend gibanja cen -9 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Vespa GTS 250 i.e.?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Vespa GTS 250 i.e.. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Vespa GTS 250 i.e. Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik
















