Triumph Speed Triple 1050 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Triumph Speed Triple 1050 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 79 mm |
| Gib | 71.4 mm |
| Moč motorja | 132 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9250 min-1 |
| Navor | 105 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7550 min-1 |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 3 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1050 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Showa |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | Showa |
|---|---|
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Nissin |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2115 mm |
| Širina | 780 mm |
| Višina | 1250 mm |
| Medosna razdalja | 1429 mm |
| Višina sedeža | 815 mm |
| Suha masa | 189 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Triumph Speed Triple 1050
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Triumph Speed Triple 1050 Zgodovina
Triumph Speed Triple 1050 2015

135 KM
1050 cm3
214 kg
11.097,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2014

135 KM
1050 cm3
214 kg
6.917,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2013

135 KM
1050 cm3
214 kg
6.526,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2012

135 KM
1050 cm3
214 kg
6.112,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2011
Triumph Speed Triple 1050 2011
132 KM
1050 cm3
219 kg
5.893,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2010

131 KM
1050 cm3
189 kg
9.338,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2009

132 KM
1050 cm3
189 kg
5.259,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2008

130 KM
1050 cm3
189 kg
5.456,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2007

130 KM
1050 cm3
189 kg
4.236,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2006

130 KM
1050 cm3
189 kg
5.430,00 €povprečna tržna cena
Triumph Speed Triple 1050 2005

130 KM
1050 cm3
189 kg
5.137,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Triumph Speed Triple 1050
Pogosta vprašanja Triumph Speed Triple 1050
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Triumph Speed Triple 1050?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Triumph Speed Triple 1050, leto izdelave 2005, s povprečno 41.238 prevoženimi kilometri, je 4.780 EUR.
- Kateri je boljši? Triumph Speed Triple 1050 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Speed Triple 1050?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Triumph Speed Triple 1050.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Triumph Speed Triple 1050? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2020 je stabilnost cene modela Triumph Speed Triple 1050 zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +17 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Triumph Speed Triple 1050?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Triumph Speed Triple 1050. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Triumph Speed Triple 1050 Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik































