KTM 950 Supermoto 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 950 Supermoto 2007 Izkušnje in strokovne ocene
nastynils
Supermoto V2 z močnim značajem in visoko primernostjo za vsakodnevno uporabo. Navdušuje z uravnoteženimi voznimi lastnostmi in robustno tehnologijo. Zahteva več vzdrževanja kot sodobna kolesa, vendar vas nagradi z edinstveno izkušnjo vožnje. Zaradi dobre razpoložljivosti rezervnih delov in stabilnih cen rabljenih vozil je še danes zanimiva možnost za navdušence.
Preberite celoten članek na 1000PS.com

Ključni tehnični podatki KTM 950 Supermoto 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 98 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 942 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1510 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 865 mm |
| Suha masa | 189 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Največja hitrost | 205 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Najnovejši članki o motornih kolesih 1000PS KTM 950 Supermoto
Cena KTM 950 Supermoto
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 950 Supermoto Zgodovina
KTM 950 Supermoto 2006

98 KM
942 cm3
189 kg
4.946,00 €povprečna tržna cena
KTM 950 Supermoto 2005
KTM 950 Supermoto 2005
98 KM
942 cm3
189 kg
5.037,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja KTM 950 Supermoto
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 950 Supermoto?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 950 Supermoto, leto izdelave 2005, s povprečno 42.600 prevoženimi kilometri, je 4.700 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 950 Supermoto ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 950 Supermoto?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles KTM 950 Supermoto.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 950 Supermoto? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2007 je stabilnost cene modela KTM 950 Supermoto normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen -8 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 950 Supermoto?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 950 Supermoto. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 950 Supermoto Slike
Vir: 1000PS




























