Yamaha MT-01 2010
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha MT-01 2010
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 97 mm |
| Gib | 113 mm |
| Moč motorja | 90 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 4750 min-1 |
| Navor | 150.3 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3750 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 8.4 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 5 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1670 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 2185 mm |
|---|---|
| Širina | 800 mm |
| Višina | 1105 mm |
| Medosna razdalja | 1525 mm |
| Višina sedeža | 825 mm |
| Suha masa | 265 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha MT-01
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha MT-01 Zgodovina
Yamaha MT-01 2013

90 KM
1670 cm3
265 kg
Yamaha MT-01 2012

90 KM
1670 cm3
265 kg
Yamaha MT-01 2011

90 KM
1670 cm3
265 kg
Yamaha MT-01 2010
Yamaha MT-01 2010
90 KM
1670 cm3
265 kg
6.893,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-01 2009

90 KM
1670 cm3
265 kg
Pogosta vprašanja Yamaha MT-01
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha MT-01?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha MT-01, leto izdelave 2005, s povprečno 37.037 prevoženimi kilometri, je 6.970 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha MT-01 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha MT-01?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Yamaha MT-01.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha MT-01? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Yamaha MT-01 dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha MT-01?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Yamaha MT-01.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha MT-01 Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik




























