Honda CBR 125 R 2010
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CBR 125 R 2010
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 58 mm |
|---|---|
| Gib | 47.2 mm |
| Moč motorja | 14 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10000 min-1 |
| Navor | 10.4 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 2 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 124.7 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev |
Sprednje zavore
| Bat | Dva bata |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 80 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 100 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 80 % |
| Dolžina | 1920 mm |
| Širina | 680 mm |
| Višina | 1065 mm |
| Medosna razdalja | 1295 mm |
| Višina sedeža | 776 mm |
| Lastna masa | 127 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 10 l |
| Največja hitrost | 110 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A1 |
Cena Honda CBR 125 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CBR 125 R Zgodovina
Honda CBR 125 R 2017

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
Honda CBR 125 R 2016

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
3.040,00 €povprečna tržna cena
Honda CBR 125 R 2015

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
Honda CBR 125 R 2014

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
2.458,00 €povprečna tržna cena
Honda CBR 125 R 2013

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
2.081,00 €povprečna tržna cena
Honda CBR 125 R 2012

13.3 KM
124.7 cm3
137 kg
Honda CBR 125 R 2011

14 KM
124.7 cm3
127 kg
Honda CBR 125 R 2010

14 KM
124.7 cm3
127 kg
Honda CBR 125 R 2009

14 KM
124.7 cm3
127 kg
Honda CBR 125 R 2008

13.6 KM
124 cm3
115 kg
Honda CBR 125 R 2007

13.6 KM
124 cm3
115 kg
Honda CBR 125 R 2006

13.6 KM
124 cm3
115 kg
Honda CBR 125 R 2005

13.6 KM
124 cm3
115 kg
Podobni izdelki Honda CBR 125 R
Pogosta vprašanja Honda CBR 125 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CBR 125 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CBR 125 R, leto izdelave 2016, s povprečno 8.250 prevoženimi kilometri, je 1.530 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CBR 125 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CBR 125 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Honda CBR 125 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda CBR 125 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2017 je stabilnost cene modela Honda CBR 125 R slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -18 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda CBR 125 R?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Honda CBR 125 R. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda CBR 125 R Slike
Vir: 1000PS





























