Honda XL 125 V Varadero 2010
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda XL 125 V Varadero 2010
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 42 mm |
|---|---|
| Gib | 45 mm |
| Moč motorja | 15 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 11000 min-1 |
| Navor | 10.4 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.8 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 5 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 125 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Bat | Dva bata |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 100 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 130 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 80 % |
| Dolžina | 2145 mm |
| Širina | 847 mm |
| Višina | 1250 mm |
| Medosna razdalja | 1450 mm |
| Višina sedeža | 800 mm |
| Lastna masa | 169 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16.8 l |
| Največja hitrost | 110 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A1 |
Cena Honda XL 125 V Varadero
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda XL 125 V Varadero Zgodovina
Honda XL 125 V Varadero 2014

15 KM
125 cm3
169 kg
Honda XL 125 V Varadero 2013

15 KM
125 cm3
169 kg
Honda XL 125 V Varadero 2012

15 KM
125 cm3
169 kg
Honda XL 125 V Varadero 2011

15 KM
125 cm3
169 kg
Honda XL 125 V Varadero 2010

15 KM
125 cm3
169 kg
Honda XL 125 V Varadero 2009

15 KM
125 cm3
169 kg
2.962,00 €povprečna tržna cena
Honda XL 125 V Varadero 2008

15 KM
125 cm3
149 kg
Honda XL 125 V Varadero 2007

15 KM
125 cm3
149 kg
Honda XL 125 V Varadero 2006

15 KM
125 cm3
149 kg
Honda XL 125 V Varadero 2005

15 KM
125 cm3
149 kg
Pogosta vprašanja Honda XL 125 V Varadero
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda XL 125 V Varadero?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda XL 125 V Varadero, leto izdelave 2001, s povprečno 25.803 prevoženimi kilometri, je 2.370 EUR.
- Kateri je boljši? Honda XL 125 V Varadero ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda XL 125 V Varadero?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Honda XL 125 V Varadero.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda XL 125 V Varadero? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2014 je stabilnost cene modela Honda XL 125 V Varadero normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen -3 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda XL 125 V Varadero?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda XL 125 V Varadero.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda XL 125 V Varadero Slike
Vir: 1000PS


























