Honda CBF 600 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CBF 600 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 78 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 599 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1480 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 770 mm |
| Suha masa | 194 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Največja hitrost | 200 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Honda CBF 600
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CBF 600 Zgodovina
Honda CBF 600 2011

78 KM
599.3 cm3
213 kg
3.811,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 600 2010

78 KM
599.3 cm3
213 kg
3.044,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 600 2009

78 KM
599 cm3
213 kg
3.688,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 600 2008

78 KM
599 cm3
194 kg
2.996,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 600 2007

78 KM
599 cm3
194 kg
Honda CBF 600 2006

78 KM
599 cm3
194 kg
3.175,00 €povprečna tržna cena
Honda CBF 600 2005

78 KM
599 cm3
199 kg
2.783,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Honda CBF 600
Pogosta vprašanja Honda CBF 600
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CBF 600?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CBF 600, leto izdelave 2011, s povprečno 30.863 prevoženimi kilometri, je 3.570 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CBF 600 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CBF 600?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Honda CBF 600.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda CBF 600? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2013 je stabilnost cene modela Honda CBF 600 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -2 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda CBF 600?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda CBF 600. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
























