Moto Guzzi V11 Le Mans Nero 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Moto Guzzi V11 Le Mans Nero 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 91 KM |
|---|---|
| Prenos moči | kardanska gred |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 1064 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1490 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 226 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Največja hitrost | 210 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Moto Guzzi V11 Le Mans Nero Zgodovina
Moto Guzzi V11 Le Mans Nero 2005

91 KM
1064 cm3
226 kg
Pogosta vprašanja Moto Guzzi V11 Le Mans Nero
- Kateri je boljši? Moto Guzzi V11 Le Mans Nero ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Moto Guzzi V11 Le Mans Nero?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Moto Guzzi V11 Le Mans Nero.
- Kako priljubljen je Moto Guzzi V11 Le Mans Nero?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Moto Guzzi V11 Le Mans Nero.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.






















