Yamaha XT 660X 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha XT 660X 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 48 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 659 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1485 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 875 mm |
| Suha masa | 173 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15 l |
| Največja hitrost | 165 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Cena Yamaha XT 660X
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha XT 660X Zgodovina
Yamaha XT 660X 2017

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2016

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2015

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2014

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2013

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2012

48 KM
660 cm3
181 kg
Yamaha XT 660X 2011

48 KM
660 cm3
189 kg
Yamaha XT 660X 2010

48 KM
660 cm3
189 kg
Yamaha XT 660X 2009

48 KM
660 cm3
189 kg
4.252,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XT 660X 2008
Yamaha XT 660X 2008
48 KM
659 cm3
173 kg
3.960,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XT 660X 2007

48 KM
659 cm3
173 kg
3.895,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XT 660X 2006

48 KM
659 cm3
173 kg
3.934,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XT 660X 2005

48 KM
659 cm3
173 kg
3.739,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Yamaha XT 660X
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha XT 660X?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha XT 660X, leto izdelave 2007, s povprečno 14.310 prevoženimi kilometri, je 6.240 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha XT 660X ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha XT 660X?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Yamaha XT 660X.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha XT 660X? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2016 je stabilnost cene modela Yamaha XT 660X zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen +7 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha XT 660X?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha XT 660X.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.




























