Ducati Monster S4R 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati Monster S4R 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 117 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 996 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1440 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 181 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15 l |
| Največja hitrost | 240 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Ducati Monster S4R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Ducati Monster S4R Zgodovina
Ducati Monster S4R 2007

117 KM
996 cm3
181 kg
8.070,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster S4R 2006

117 KM
996 cm3
181 kg
Ducati Monster S4R 2005

117 KM
996 cm3
181 kg
7.018,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Ducati Monster S4R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati Monster S4R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati Monster S4R, leto izdelave 2005, s povprečno 41.958 prevoženimi kilometri, je 6.150 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati Monster S4R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati Monster S4R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Ducati Monster S4R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati Monster S4R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela Ducati Monster S4R slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -10 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati Monster S4R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Ducati Monster S4R. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.























