Harley-Davidson Softail Standard FXST 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Standard FXST 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 63 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1449 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1695 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 640 mm |
| Suha masa | 300 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 170 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Standard FXST
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Standard FXST Zgodovina
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2024

87 KM
1745 cm3
297 kg
20.637,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2023

87 KM
1745 cm3
297 kg
20.853,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2022

87 KM
1745 cm3
297 kg
18.499,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2021

87 KM
1745 cm3
297 kg
20.015,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2020

87 KM
1745 cm3
297 kg
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2006

63 KM
1449 cm3
300 kg
Harley-Davidson Softail Standard FXST 2005

63 KM
1449 cm3
305 kg
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Standard FXST
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Standard FXST?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Standard FXST, leto izdelave 2023, s povprečno 435 prevoženimi kilometri, je 19.540 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Standard FXST ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Standard FXST?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Harley-Davidson Softail Standard FXST.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Softail Standard FXST? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2021 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Softail Standard FXST dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen +12 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Standard FXST?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Standard FXST.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softail Standard FXST Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik






















