Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 68 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1449 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1665 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 680 mm |
| Suha masa | 310 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19.3 l |
| Največja hitrost | 170 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG Zgodovina
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2017

80 KM
1690 cm3
295 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2016

79 KM
1690 cm3
307 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2015

79 KM
1690 cm3
307 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2014

79 KM
1690 cm3
307 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2013

79 KM
1690 cm3
310 kg
13.351,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2012

78 KM
1584 cm3
310 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2011

78 KM
1584 cm3
310 kg
16.435,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2010

1584 cm3
295 kg
16.305,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2007

68 KM
1449 cm3
310 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2006

68 KM
1449 cm3
310 kg
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG 2005

68 KM
1449 cm3
310 kg
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG, leto izdelave 2010, s povprečno 29.471 prevoženimi kilometri, je 13.200 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -20 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.






















