Zontes 368 D 2026
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Zontes 368 D 2026
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 38.7 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 40 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.8 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | tlačno kroženje |
| Gibna prostornina | 368 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 41 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Nastavitev | Predobremenitev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 276 mm |
| Sproženje | Hidravlično |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, Sistem za nadzor tlaka v pnevmatikah, Vodenje po žici, Tempomat, Nadzor zdrsavanja koles, Sodobna elektronika, TCS |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 15 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 140 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
| Dolžina | 2025 mm |
| Širina | 790 mm |
| Višina | 1190 mm |
| Medosna razdalja | 1405 mm |
| Višina sedeža | 760 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 175 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
| Razpon | 342 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 80 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 3.5 l/100 km |
| Svetla višina | 150 mm |
Oprema
| Oprema | Bluetooth, Povezljivost, Sistem brez ključa, LED-žarometi, Zaslon TFT, Sodobna elektronika, Prilagodljiv zaslon, Polnjenje in napajanje, Udobje, Parkirna zavora, Povezljivost, Razsvetljava, Prostor za shranjevanje, Predal za shranjevanje, Vetrobransko steklo |
|---|
Zontes 368 D Zgodovina
Zontes 368 D 2025

38.7 KM
368 cm3
175 kg
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Zontes 368 D
Pogosta vprašanja Zontes 368 D
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Zontes 368 D?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Zontes 368 D, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 5.170 EUR.
- Kateri je boljši? Zontes 368 D ali Honda SH350i?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Zontes 368 D?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Zontes 368 D.
- Kako priljubljen je Zontes 368 D?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Zontes 368 D.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Zontes 368 D Slike
Vir: 1000PS



















