Honda CUV e: 2026
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CUV e: 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Električno |
|---|---|
| Moč motorja | 8.1 KM |
| Zaganjalnik | Električni |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 31 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Vozni načini, Kombinirani zavorni sistem, Sodobna elektronika |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 12 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 12 palcev |
| Višina sedeža | 766 mm |
| Največja hitrost | 83 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A1 |
| Razpon | 70 km |
| Napetost akumulatorja (volti, V) | 48 V |
| Ali je baterija odstranljiva? | Da |
| Vtič za polnjenje | Schuko |
| Zmogljivost baterije (kilovatne ure, kWh) | 2.6 kWh |
| Svetla višina | 210 mm |
Oprema
| Oprema | Povezljivost, Sistem brez ključa, LED-žarometi, Zaslon TFT, Vtičnica USB-C, Sodobna elektronika, Polnjenje in napajanje, Udobje, Razsvetljava |
|---|
Najnovejši članki 1000PS o Honda CUV e:
Cena Honda CUV e:
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CUV e: Zgodovina
Honda CUV e: 2025

8.1 KM
Pogosta vprašanja Honda CUV e:
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CUV e:?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CUV e:, leto izdelave 2026, s povprečno 6 prevoženimi kilometri, je 4.420 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CUV e: ali NIU NQiX 500?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CUV e:?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Honda CUV e:.
- Kako priljubljen je Honda CUV e:?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Honda CUV e:. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda CUV e: Slike
Vir: 1000PS












Pokaži več slik







