Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 67 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1449 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1592 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 693 mm |
| Suha masa | 372 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19.1 l |
| Največja hitrost | 155 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC Zgodovina
Harley-Davidson undefined 2014

87 KM
1690 cm3
411 kg
Harley-Davidson undefined 2013

84 KM
1690 cm3
413 kg
Harley-Davidson undefined 2012

98 KM
1802 cm3
430 kg
16.875,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson undefined 2009
Harley-Davidson undefined 2009
1584 cm3
400 kg
Harley-Davidson undefined 2008

82 KM
1584 cm3
390 kg
11.992,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson undefined 2007

67 KM
1449 cm3
372 kg
Harley-Davidson undefined 2006

67 KM
1449 cm3
372 kg
Harley-Davidson undefined 2005

67 KM
1449 cm3
385 kg
13.238,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC, leto izdelave 2011, s povprečno 40.982 prevoženimi kilometri, je 18.100 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2012 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen +8 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.






















