Suzuki SV 1000
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki SV 1000 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 120 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 996 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1435 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 185 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Največja hitrost | 240 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Suzuki SV 1000
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Suzuki SV 1000 Zgodovina
Suzuki SV 1000 2005
Suzuki SV 1000 2005
115 KM
996 cm3
185 kg
3.678,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Suzuki SV 1000
Pogosta vprašanja Suzuki SV 1000
- Kateri je boljši? Suzuki SV 1000 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki SV 1000?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Suzuki SV 1000.
- Kako priljubljen je Suzuki SV 1000?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Suzuki SV 1000.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki SV 1000 Slike
Vir: 1000PS

























