Piaggio 1 +
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Piaggio 1 + 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Električno |
|---|---|
| Moč motorja | 3 KM |
| Navor | 125 Nm |
| Zaganjalnik | Električni |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Noga |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 175 mm |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 175 mm |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | Vozni načini, Sodobna elektronika |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 100 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 80 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 10 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 100 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 80 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 10 palcev |
| Dolžina | 1680 mm |
| Širina | 750 mm |
| Višina | 1080 mm |
| Medosna razdalja | 1220 mm |
| Višina sedeža | 770 mm |
| Lastna masa | 90 kg |
| Največja hitrost | 45 km/h |
| Razpon | 90 km |
| Napetost akumulatorja (volti, V) | 48 V |
| Kapaciteta akumulatorja (amper-ure, Ah) | 48 Ah |
| Zmogljivost baterije (kilovatne ure, kWh) | 2.3 kWh |
Oprema
| Oprema | Sistem brez ključa, Udobje |
|---|
Cena Piaggio 1 +
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Piaggio 1 + Zgodovina
Piaggio 1 + 2025

3 KM
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 KM
90 kg
3.048,00 €povprečna tržna cena
Piaggio 1 + 2023

1.6 KM
90 kg
2.732,00 €povprečna tržna cena
Piaggio 1 + 2022

1.6 KM
90 kg
3.222,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Piaggio 1 +
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Piaggio 1 +?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Piaggio 1 +, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 3.300 EUR.
- Kateri je boljši? Piaggio 1 + ali Peugeot Kisbee SE?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Piaggio 1 +?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Piaggio 1 +.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Piaggio 1 +? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2021 je stabilnost cene modela Piaggio 1 + zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter. V prvem letu je bil trend gibanja cen +84 % in TrendSecondYear} % v drugem letu.
- Kako priljubljen je Piaggio 1 +?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Piaggio 1 +.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Piaggio 1 + Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik















