Ducati 999 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 999 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 140 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1420 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 780 mm |
| Suha masa | 186 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Največja hitrost | 270 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Ducati 999 Zgodovina
Ducati 999 2006

140 KM
998 cm3
186 kg
Ducati 999 2005

140 KM
998 cm3
186 kg
Pogosta vprašanja Ducati 999
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 999?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 999, leto izdelave 2004, s povprečno 10.262 prevoženimi kilometri, je 8.190 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 999 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 999?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Ducati 999.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati 999? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2007 je stabilnost cene modela Ducati 999 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -32 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati 999?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Ducati 999. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati 999 Slike
Vir: 1000PS
























