Honda Forza 350 2023
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda Forza 350 2023
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 77 mm |
|---|---|
| Gib | 70.5 mm |
| Moč motorja | 29 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 31.5 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.5 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Centrifugalna sila |
| Vžig | Digitalni, Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 330 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 33 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Naklon vilic | 63.5 stopinja |
| Predtek | 89 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 256 mm |
| Bat | Dva bata |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
| Bat | En bat |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS, Nadzor zdrsavanja koles |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 15 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 140 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 70 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
| Dolžina | 2140 mm |
| Širina | 755 mm |
| Višina | 1470 mm |
| Medosna razdalja | 1510 mm |
| Višina sedeža | 780 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 184 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 11.7 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
| Razpon | 377 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 79 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 3.4 l/100 km |
Oprema
| Oprema | LED-žarometi, Elektronsko nastavljiv vetrobran |
|---|
Najnovejši članki 1000PS o Honda Forza 350
Cena Honda Forza 350
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda Forza 350 Zgodovina
Honda Forza 350 2026

29 KM
330 cm3
186 kg
7677,00 €povprečna tržna cena
Honda Forza 350 2025

29 KM
330 cm3
186 kg
7325,00 €povprečna tržna cena
Honda Forza 350 2024

29 KM
330 cm3
184 kg
6821,00 €povprečna tržna cena
Honda Forza 350 2023

29 KM
330 cm3
184 kg
5804,00 €povprečna tržna cena
Honda Forza 350 2022

29 KM
330 cm3
184 kg
5302,00 €povprečna tržna cena
Honda Forza 350 2021

29 KM
330 cm3
184 kg
4923,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Honda Forza 350
Podobni izdelki Honda Forza 350
Pogosta vprašanja Honda Forza 350
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda Forza 350?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda Forza 350, leto izdelave 2026, s povprečno 3 prevoženimi kilometri, je 6.950 EUR.
- Kateri je boljši? Honda Forza 350 ali Yamaha XMAX 300?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda Forza 350?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Scooter je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Honda Forza 350.
- Kako priljubljen je Honda Forza 350?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda Forza 350.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda Forza 350 Slike
Vir: 1000PS










Pokaži več slik

















