BMW K 1200 GT 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW K 1200 GT 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 130 KM |
|---|---|
| Prenos moči | kardanska gred |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1171 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1555 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 280 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20.5 l |
| Največja hitrost | 245 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW K 1200 GT
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW K 1200 GT Zgodovina
BMW K 1200 GT 2008

152 KM
1157 cm3
249 kg
4611,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 GT 2007

1157 cm3
4810,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 GT 2006

1157 cm3
4886,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 GT 2005

130 KM
1171 cm3
280 kg
5658,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki BMW K 1200 GT
Pogosta vprašanja BMW K 1200 GT
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW K 1200 GT?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW K 1200 GT, leto izdelave 2006, s povprečno 79.366 prevoženimi kilometri, je 5.610 EUR.
- Kateri je boljši? BMW K 1200 GT ali Honda ST 1300 Pan-European?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW K 1200 GT?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles BMW K 1200 GT.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW K 1200 GT? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2009 je stabilnost cene modela BMW K 1200 GT dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen -0 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW K 1200 GT?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW K 1200 GT.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.