Access Shade Xtreme 850 Touring 2020
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Access Shade Xtreme 850 Touring 2020
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 58 KM |
|---|
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
|---|
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
|---|
| Hlajenje | tekočina |
|---|
| Gibna prostornina | 781 cm3 |
|---|
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | A-roka |
|---|
| Nastavitev | Predobremenitev |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | A-roka |
|---|
| Nastavitev | Predobremenitev |
|---|
Sprednje zavore
Zadnje zavore
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 12 palcev |
|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 12 palcev |
|---|
| Dolžina | 2250 mm |
|---|
| Širina | 1200 mm |
|---|
| Višina | 1252 mm |
|---|
| Lastna masa | 342 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
|---|
Pogosta vprašanja Access Shade Xtreme 850 Touring
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Access Shade Xtreme 850 Touring?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Access Shade Xtreme 850 Touring, leto izdelave 2022, s povprečno 1.690 prevoženimi kilometri, je 3.900 EUR.
- Kateri je boljši? Access Shade Xtreme 850 Touring ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Access Shade Xtreme 850 Touring?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Access Shade Xtreme 850 Touring.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Access Shade Xtreme 850 Touring? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2022 je stabilnost cene modela Access Shade Xtreme 850 Touring slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV. V prvem letu je bil trend gibanja cen -15 %.
- Kako priljubljen je Access Shade Xtreme 850 Touring?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Access Shade Xtreme 850 Touring.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Access Shade Xtreme 850 Touring Slike