Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2022
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 70 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 75.8 mm |
| Výkon motora | 28 k |
| Krútiaci moment | 29 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.9 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 292 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 110 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 79 mm |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 245 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2185 mm |
| Šírka | 775 mm |
| Výška | 1415 mm |
| Rázvor | 1540 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 180 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 433 km |
| Kombinované emisie CO2 | 70 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3 l/100 km |
Najnovšie články 1000PS o Yamaha XMAX 300 Tech MAX
Cena Yamaha XMAX 300 Tech MAX
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha XMAX 300 Tech MAX História
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2025

28 k
292 cm3
183 kg
7 666,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2024

28 k
292 cm3
180 kg
7 100,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2023

28 k
292 cm3
180 kg
6 617,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2022

28 k
292 cm3
180 kg
5 679,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2021

28 k
292 cm3
180 kg
5 303,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XMAX 300 Tech MAX 2020

28 k
292 cm3
179 kg
5 396,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Yamaha XMAX 300 Tech MAX
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha XMAX 300 Tech MAX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha XMAX 300 Tech MAX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha XMAX 300 Tech MAX, rok výroby 2024, je 6 790 EUR s priemerným nájazdom 1 648 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha XMAX 300 Tech MAX alebo Honda ADV350?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha XMAX 300 Tech MAX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha XMAX 300 Tech MAX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha XMAX 300 Tech MAX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Yamaha XMAX 300 Tech MAX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -6 % v druhom roku a -12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha XMAX 300 Tech MAX?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha XMAX 300 Tech MAX.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha XMAX 300 Tech MAX Obrázky
Zdroj: 1000PS














Zobraziť viac obrázkov

















