Brixton Crossfire 125 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Brixton Crossfire 125 2022
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 14 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 218 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2104 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 1040 mm |
| Rázvor | 1320 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 148 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Dojazd | 608 km |
Cena Brixton Crossfire 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Brixton Crossfire 125 História
Brixton Crossfire 125 2026

13.6 k
124 cm3
149 kg
Brixton Crossfire 125 2025

13.6 k
124 cm3
149 kg
Brixton Crossfire 125 2024

14 k
125 cm3
148 kg
3 540,00 €priemerná trhová cena
Brixton Crossfire 125 2023

14 k
125 cm3
148 kg
3 305,00 €priemerná trhová cena
Brixton Crossfire 125 2022

14 k
125 cm3
148 kg
3 930,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Brixton Crossfire 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Brixton Crossfire 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Brixton Crossfire 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Brixton Crossfire 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Brixton Crossfire 125, rok výroby 2023, je 3 820 EUR s priemerným nájazdom 654 km.
- Ktorý z nich je lepší? Brixton Crossfire 125 alebo Yamaha MT-125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Brixton Crossfire 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Brixton Crossfire 125.
- Ako populárny je model Brixton Crossfire 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Brixton Crossfire 125. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Brixton Crossfire 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS

Zobraziť viac obrázkov

















