Yamaha TMAX 560 Tech Max 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha TMAX 560 Tech Max 2021 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Der Horvath
Nový model Yamaha TMAX Tech MAX je model TMAX, ktorý musíte mat. Samozrejme, zachováva si všetky pozitívne vlastnosti štandardného modelu, ale je zabalený do pohodlnejšieho a žiadanejšieho balenia. S elektronickým celným sklom, tempomatom, nastavitelnou vzperou pruženia a vyhrievaným sedadlom a rukovätami nenecháva výbava nic na náhodu. Už teraz možno predpokladat, že Tech MAX bude bestsellerom, kedže v minulosti zákazníci TMAX uprednostnovali modely s kvalitnou výbavou. Ak hladáte športový maxi skúter s dobrou výbavou, novú Yamahu TMAX Tech MAX nemožno obíst!

Kľúčové špecifikácie Yamaha TMAX 560 Tech Max 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 70 mm |
| Zdvih piestu | 73 mm |
| Výkon motora | 47.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 55.7 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.9 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | Suchá kľuková skriňa |
| Zdvihový objem | 562 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 117 mm |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 282 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Rázvor | 1575 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 220 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Yamaha TMAX 560 Tech Max
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha TMAX 560 Tech Max História
Yamaha TMAX 560 Tech Max 2020

47.6 k
562 cm3
220 kg
11 118,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Yamaha TMAX 560 Tech Max
Alternatívy k Yamaha TMAX 560 Tech Max
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha TMAX 560 Tech Max
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha TMAX 560 Tech Max?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha TMAX 560 Tech Max, rok výroby 2025, je 15 000 EUR s priemerným nájazdom 1 225 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha TMAX 560 Tech Max alebo Honda Forza 750?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha TMAX 560 Tech Max?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha TMAX 560 Tech Max.
- Ako populárny je model Yamaha TMAX 560 Tech Max?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha TMAX 560 Tech Max. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha TMAX 560 Tech Max Obrázky
Zdroj: 1000PS




















Zobraziť viac obrázkov


















