Malaguti Monte Pro 125 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Malaguti Monte Pro 125 2023
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10750 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 2020 mm |
|---|---|
| Šírka | 820 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 130 kg |
| Maximálna rýchlosť | 106 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Kombinované emisie CO2 | 62 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.7 l/100 km |
Malaguti Monte Pro 125 História
Malaguti Monte Pro 125 2022

15 k
124 cm3
130 kg
Malaguti Monte Pro 125 2021

15 k
124 cm3
130 kg
Malaguti Monte Pro 125 2020

15 k
124 cm3
122 kg
Malaguti Monte Pro 125 2019

15 k
124 cm3
122 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Malaguti Monte Pro 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Malaguti Monte Pro 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Malaguti Monte Pro 125, rok výroby 2021, je 3 590 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Malaguti Monte Pro 125 alebo Malaguti XSM 125 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Malaguti Monte Pro 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Malaguti Monte Pro 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Malaguti Monte Pro 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Malaguti Monte Pro 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +1 %.
- Ako populárny je model Malaguti Monte Pro 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Malaguti Monte Pro 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Malaguti Monte Pro 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS




























