GASGAS Enduro One
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie GASGAS Enduro One 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Elektrický |
|---|
| Prevodovka | Remeň |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
| Zdvih | 95 mm |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|
| Tlmič | Monoshock |
|---|
| Zdvih | 85 mm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Podvozok
Predné brzdy
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
|---|
| Suchá hmotnosť | 28 kg |
|---|
| Maximálna rýchlosť | 32 km/h |
|---|
| Napájanie batérie (volty, V) | 48 V |
|---|
GASGAS Enduro One História
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) GASGAS Enduro One
- Ktorý z nich je lepší? GASGAS Enduro One alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu GASGAS Enduro One?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Motocross je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov GASGAS Enduro One.
- Ako populárny je model GASGAS Enduro One?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli GASGAS Enduro One.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
GASGAS Enduro One Obrázky