Sym Jet 14 50i 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Jet 14 50i 2019
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 3.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|---|
| Priemer | 130 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 1990 mm |
| Šírka | 730 mm |
| Výška | 1075 mm |
| Rázvor | 1330 mm |
| Výška sedadla | 785 mm |
| Suchá hmotnosť | 119 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Sym Jet 14 50i História
Sym Jet 14 50i 2023

3 k
49.5 cm3
119 kg
Sym Jet 14 50i 2022

3 k
49.5 cm3
119 kg
Sym Jet 14 50i 2021

3 k
49.5 cm3
119 kg
Sym Jet 14 50i 2020

3.5 k
49.5 cm3
119 kg
Sym Jet 14 50i 2019

3.5 k
49.5 cm3
119 kg
FAQ pneumatiky Sym Jet 14 50i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Jet 14 50i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Jet 14 50i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Jet 14 50i, rok výroby 2025, je 2 420 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Jet 14 50i alebo Peugeot Kisbee 50 4T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Jet 14 50i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym Jet 14 50i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Jet 14 50i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Sym Jet 14 50i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +4 % a -48 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Sym Jet 14 50i?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Jet 14 50i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Jet 14 50i Obrázky
Zdroj: 1000PS



















