Ducati Multistrada 1260 Enduro 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Multistrada 1260 Enduro 2021
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 106 mm |
| Zdvih piestu | 71.5 mm |
| Výkon motora | 158 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 128 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Priemer škrtiacej klapky | 56 mm |
| Stupne | 90 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | Desmodromický |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1262 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Sachs |
| Priemer | 48 mm |
| Zdvih | 185 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Značka | Sachs |
| Zdvih | 185 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
| Uhol sklonu | 65 stupne |
| Závlek kolesa | 111 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Poloplávajúci strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, elektronicky nastaviteľné odpruženie, Jazdné režimy, Ride-by-Wire, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2190 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1495 mm |
| Rázvor | 1592 mm |
| Výška sedadla | 840 mm |
| Výška sedadla až | 880 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 225 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 254 kg |
| Objem palivovej nádrže | 30 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
| Stacionárna hlučnosť | 98 dB |
Vybavenie
| Vybavenie | Svetlá na prisvetľovanie do zákrut |
|---|
Ducati Multistrada 1260 Enduro História
Ducati Multistrada 1260 Enduro 2020

158 k
1262 cm3
225 kg
Ducati Multistrada 1260 Enduro 2019

158 k
1262 cm3
225 kg
FAQ pneumatiky Ducati Multistrada 1260 Enduro
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 50 / 50
Pneumatiky, ktoré sú určené na zmiešané používanie na ceste a v teréne.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
Alternatívy k Ducati Multistrada 1260 Enduro
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Multistrada 1260 Enduro
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Multistrada 1260 Enduro?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Multistrada 1260 Enduro, rok výroby 2020, je 25 120 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Multistrada 1260 Enduro alebo BMW R 1250 GS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Multistrada 1260 Enduro?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ducati Multistrada 1260 Enduro.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Ducati Multistrada 1260 Enduro? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Ducati Multistrada 1260 Enduro bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -3 %, +1 % v druhom roku a -7 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Ducati Multistrada 1260 Enduro?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Ducati Multistrada 1260 Enduro.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ducati Multistrada 1260 Enduro Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov
























