Mash Dirt Track 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Dirt Track 125 2023
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 12 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 38 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Tri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 127 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Dojazd | 521 km |
| Kombinované emisie CO2 | 53 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.3 l/100 km |
Mash Dirt Track 125 História
Mash Dirt Track 125 2022

12 k
124 cm3
127 kg
Mash Dirt Track 125 2021

12 k
124 cm3
127 kg
Mash Dirt Track 125 2020

11.6 k
124 cm3
112 kg
Mash Dirt Track 125 2019

11.6 k
124 cm3
112 kg
FAQ pneumatiky Mash Dirt Track 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Dirt Track 125
- Ktorý z nich je lepší? Mash Dirt Track 125 alebo FB Mondial Flat Track 125i ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Dirt Track 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Mash Dirt Track 125.
- Ako populárny je model Mash Dirt Track 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Mash Dirt Track 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Dirt Track 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















