CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX 2019
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Výkon motora | 59 k |
| Krútiaci moment | 67 Nm |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 800 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | A-Arm |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | A-Arm |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2320 mm |
| Šírka | 1180 mm |
| Výška | 1360 mm |
| Rázvor | 1480 mm |
| Suchá hmotnosť | 354 kg |
| Objem palivovej nádrže | 23 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX História
CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX 2020

59 k
800 cm3
354 kg
CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX 2019

59 k
800 cm3
354 kg
CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX 2018

59 k
800 cm3
354 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX
- Ktorý z nich je lepší? CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX alebo CFMOTO CForce 850 V2 EFI 4x4 XL DLX?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -37 %, +41 % v druhom roku a +14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
CFMOTO CForce 820 V2 EFI 4x4 DLX Obrázky
Zdroj: 1000PS












