Fantic Caballero Scrambler 500 2023
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Fantic Caballero Scrambler 500 2023
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 94.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 64 mm |
| Výkon motora | 38.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7100 ot./min. |
| Krútiaci moment | 40.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Priemer škrtiacej klapky | 40 mm |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 449 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 150 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 150 mm |
| Nastavenie | Prepruženie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 230 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2080 mm |
| Rázvor | 1425 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Výška sedadla až | 845 mm |
| Suchá hmotnosť | 140 kg |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 150 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 157 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 285 km |
| Kombinované emisie CO2 | 97 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.2 l/100 km |
Cena Fantic Caballero Scrambler 500
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Fantic Caballero Scrambler 500 História
Fantic Caballero Scrambler 500 2026

44 k
463 cm3
150 kg
Fantic Caballero Scrambler 500 2025

44 k
463 cm3
150 kg
Fantic Caballero Scrambler 500 2024

38.5 k
449 cm3
140 kg
Fantic Caballero Scrambler 500 2023

38.5 k
449 cm3
140 kg
7 192,00 €priemerná trhová cena
Fantic Caballero Scrambler 500 2022

38.5 k
449 cm3
140 kg
6 049,00 €priemerná trhová cena
Fantic Caballero Scrambler 500 2021

40 k
449 cm3
140 kg
Fantic Caballero Scrambler 500 2020

40 k
449 cm3
140 kg
7 232,00 €priemerná trhová cena
Fantic Caballero Scrambler 500 2019

40 k
449 cm3
140 kg
5 353,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Fantic Caballero Scrambler 500
Alternatívy k Fantic Caballero Scrambler 500
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Fantic Caballero Scrambler 500
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Fantic Caballero Scrambler 500?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Fantic Caballero Scrambler 500, rok výroby 2026, je 6 970 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Fantic Caballero Scrambler 500 alebo Triumph Street Scrambler?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Fantic Caballero Scrambler 500?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Fantic Caballero Scrambler 500.
- Ako populárny je model Fantic Caballero Scrambler 500?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Fantic Caballero Scrambler 500.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Fantic Caballero Scrambler 500 Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov

















