Sym Mio 115 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Mio 115 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 9.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 115.6 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1779 mm |
| Šírka | 696 mm |
| Výška | 1047 mm |
| Výška sedadla | 732 mm |
| Suchá hmotnosť | 99 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 90 km/h |
Sym Mio 115 História
Sym Mio 115 2023

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
Sym Mio 115 2022

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
Sym Mio 115 2021

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
Sym Mio 115 2020

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
Sym Mio 115 2019

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
Sym Mio 115 2018

9.5 k
115.6 cm3
99 kg
FAQ pneumatiky Sym Mio 115
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Mio 115
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Mio 115?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Mio 115, rok výroby 2019, je 1 620 EUR s priemerným nájazdom 5 575 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Mio 115 alebo Sym Mio 115?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Mio 115?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Sym Mio 115.
- Ako populárny je model Sym Mio 115?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Mio 115.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Mio 115 Obrázky
Zdroj: 1000PS




























