TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco 2019
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 39.4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 503 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Kĺb riadenia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | A-Arm |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 200 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 180 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Šírka | 1235 mm |
| Výška | 1235 mm |
| Suchá hmotnosť | 393 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco História
TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco 2020

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco 2019

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco 2018

39.4 k
503 cm3
393 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco
- Ktorý z nich je lepší? TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco alebo TGB Blade 550 4x4 IRS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco.
- Ako populárny je model TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
TGB Blade 550 EFI 4x4 IRS Eco Obrázky
Zdroj: 1000PS







