Moto Guzzi V85 TT 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Moto Guzzi V85 TT 2018
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Vŕtanie | 84 mm |
| Zdvih piestu | 77 mm |
| Výkon motora | 80 k |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Jedna doštička |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 853 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 40 mm |
| Zdvih | 130 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 97 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
| Uhol sklonu | 63.4 stupne |
| Závlek kolesa | 116.1 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2134 mm |
| Šírka | 722 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1480 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 200 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články 1000PS o Moto Guzzi V85 TT
Cena Moto Guzzi V85 TT
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Moto Guzzi V85 TT História
Moto Guzzi V85 TT 2026

80 k
853 cm3
230 kg
15 957,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2025

80 k
853 cm3
230 kg
15 093,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2024

80 k
853 cm3
230 kg
11 535,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2023

76 k
853 cm3
230 kg
10 616,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2022

76 k
853 cm3
230 kg
10 560,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2021

80 k
853 cm3
208 kg
9 286,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2020

80 k
853 cm3
208 kg
8 972,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2019

80 k
853 cm3
208 kg
8 769,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi V85 TT 2018

80 k
853 cm3
200 kg
FAQ pneumatiky Moto Guzzi V85 TT
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Alternatívy k Moto Guzzi V85 TT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Moto Guzzi V85 TT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Moto Guzzi V85 TT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Moto Guzzi V85 TT, rok výroby 2026, je 12 760 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Moto Guzzi V85 TT alebo Yamaha Tenere 700?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Moto Guzzi V85 TT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Moto Guzzi V85 TT.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Moto Guzzi V85 TT? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Moto Guzzi V85 TT bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol 0 %, -7 % v druhom roku a -0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Moto Guzzi V85 TT?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Moto Guzzi V85 TT. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Moto Guzzi V85 TT Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobraziť viac obrázkov





























