Royal Enfield Continental GT 650 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Continental GT 650 2020
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 67.8 mm |
| Výkon motora | 47 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7100 ot./min. |
| Krútiaci moment | 52 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHV |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 648 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 110 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Typ rámu | Nosný motor |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 320 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2122 mm |
| Šírka | 744 mm |
| Výška | 1024 mm |
| Rázvor | 1400 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 198 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Royal Enfield Continental GT 650
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Royal Enfield Continental GT 650 História
Royal Enfield Continental GT 650 2026

48 k
648 cm3
212 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2025

47 k
647.95 cm3
212 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2024

48 k
648 cm3
212 kg
7 024,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Continental GT 650 2023

48 k
648 cm3
212 kg
7 612,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Continental GT 650 2022

48 k
648 cm3
212 kg
6 716,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Continental GT 650 2021

48 k
648 cm3
212 kg
6 838,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Continental GT 650 2020

47 k
648 cm3
198 kg
6 508,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Continental GT 650 2019

47 k
648 cm3
198 kg
Royal Enfield Continental GT 650 2018

47 k
648 cm3
198 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Continental GT 650
Alternatívy k Royal Enfield Continental GT 650
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Continental GT 650
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Royal Enfield Continental GT 650?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Royal Enfield Continental GT 650, rok výroby 2023, je 7 760 EUR s priemerným nájazdom 2 462 km.
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Continental GT 650 alebo Kawasaki Z900 RS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Continental GT 650?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Royal Enfield Continental GT 650.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Royal Enfield Continental GT 650? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Royal Enfield Continental GT 650 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -22 %, -3 % v druhom roku a -14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Royal Enfield Continental GT 650?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Royal Enfield Continental GT 650. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Continental GT 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov


















