Benelli BN 125 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Benelli BN 125 2021
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.5 mm |
| Výkon motora | 11.1 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.8 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
| Zdvih | 110.5 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 40 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Piest | Tri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2050 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 1065 mm |
| Rázvor | 1360 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 142 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
Cena Benelli BN 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Benelli BN 125 História
Benelli BN 125 2026

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2025

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2024

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2023

11.1 k
125 cm3
142 kg
2 246,00 €priemerná trhová cena
Benelli BN 125 2022

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2021

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2020

11.1 k
125 cm3
142 kg
Benelli BN 125 2019

11.1 k
125 cm3
142 kg
FAQ pneumatiky Benelli BN 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Benelli BN 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Benelli BN 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Benelli BN 125, rok výroby 2026, je 3 170 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Benelli BN 125 alebo Yamaha MT-125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Benelli BN 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Benelli BN 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Benelli BN 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Benelli BN 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, +10 % v druhom roku a -32 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Benelli BN 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Benelli BN 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Benelli BN 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov
















