Lambretta V200 Special 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Lambretta V200 Special 2022
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 12.1 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.2 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 168.9 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1890 mm |
| Šírka | 695 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Rázvor | 1340 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Objem palivovej nádrže | 6 l |
| Maximálna rýchlosť | 100 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Dojazd | 230 km |
| Kombinované emisie CO2 | 60 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.6 l/100 km |
Cena Lambretta V200 Special
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Lambretta V200 Special História
Lambretta V200 Special 2024

12.1 k
168.9 cm3
Lambretta V200 Special 2023

12.1 k
168.9 cm3
Lambretta V200 Special 2022

12.1 k
168.9 cm3
4 115,00 €priemerná trhová cena
Lambretta V200 Special 2021

12.1 k
168.9 cm3
3 770,00 €priemerná trhová cena
Lambretta V200 Special 2020

12.1 k
168.9 cm3
Lambretta V200 Special 2019

12.1 k
168.9 cm3
Lambretta V200 Special 2018

12.1 k
168.9 cm3
FAQ pneumatiky Lambretta V200 Special
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Lambretta V200 Special
- Ktorý z nich je lepší? Lambretta V200 Special alebo Vespa GTS 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Lambretta V200 Special?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Lambretta V200 Special.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Lambretta V200 Special? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Lambretta V200 Special bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -0 %.
- Ako populárny je model Lambretta V200 Special?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Lambretta V200 Special.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Lambretta V200 Special Obrázky
Zdroj: 1000PS






































