Yamaha Tricity 155 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha Tricity 155 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 155 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 90 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Zdvih | 90 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 230 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1210 mm |
| Rázvor | 1350 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 165 kg |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Yamaha Tricity 155 História
Yamaha Tricity 155 2024

15 k
155 cm3
172 kg
Yamaha Tricity 155 2023

15 k
155 cm3
172 kg
Yamaha Tricity 155 2022

15 k
155 cm3
172 kg
Yamaha Tricity 155 2018

15 k
155 cm3
165 kg
FAQ pneumatiky Yamaha Tricity 155
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha Tricity 155
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha Tricity 155?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha Tricity 155, rok výroby 2024, je 5 770 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha Tricity 155 alebo Yamaha Tricity 300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha Tricity 155?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha Tricity 155.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha Tricity 155? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Yamaha Tricity 155 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -41 %.
- Ako populárny je model Yamaha Tricity 155?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha Tricity 155.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha Tricity 155 Obrázky
Zdroj: 1000PS

























